Leden 2012

Poslední slova...

22. ledna 2012 v 11:56 | Jana |  Jen tak...
... na tomto blogu

Už dřívej jsem měla "zaječí úmysly" založit si nový blog na blogspot.com. No a teď je, myslím si, ideální čas.
Tento si ale vzhledem k velkému počtu fotek a příspěvků nechám. Byla bych moc ráda, kdyby jste mě alespoň občas navštívili tam. Zvu vás tedy dál...
Zařizování bytu II

14. ledna 2012 v 18:29 | Jana |  My sweet home
Pokud můj blog občas sledujete, víte, že si zařizuji byt novým nábytkem. A protože si ho můžu vybavit jen podle sebe, rozhodla jsem při tom vyřádit a splnit si všechny své interiérové sny. Alespoň v rámci mých finančních možností :) Inspiraci čerpám především na různých blozích a poslední dobou jsem se nadchla pro kombinaci bílé & šedé barvy a jednoduchých přírodních a vintage prvků.
Dnes vám ukážu další změnu v pokoji, a to nábytek HEMNES z Ikea. Ještě mi chybí velká skříň s prosklenými dvířky a asi tisíc dalších doplňků a vychytávek, nová výmalba, tapeta...
Tímto bych zároveň poděkovat Peti za pomoc při rozhodování :)
Klícka s ptáčkem je krásný vánoční dárek...
Hvězdičkový koutek

13. ledna 2012 v 19:12 | Jana |  My sweet home
Po delší době a v novém roce vás moc zdravím, moje milé.
Ani se tomu nechce věřit, ale zima je konečně tu. Dnes se i u nás v nížině ochladilo a poletuje sníh. Sice mokrý a hned se rozpouští, ale poletuje. A to jsem včera odzdobila a vynesla stromeček protože mít v deseti stupních vánoční stromek mě přišlo hodně divné :) Jen jsem si na tu suchou a teplou zimu tak zvykla, že se už začínám těšit spíš na jaro.
Výhoda tohoto období jsou ovšem povánoční slevy. Dnes jsem byla na nákupu v Hornbachu a stihla ještě výprodeje vánočního zboží. A tento tác/svícen za stovku jsem tam nemohla nechat. Pěkně pasuje do mého bílošedého interiéru, který se pomalu začíná rýsovat a dá se použít celoročně.