Styl

Prstýnky z polaroidu

26. srpna 2011 v 14:24 | Jana
Nedávno jsem při brouzdání po blozích našla odkaz na parádní prográmek, který vám vykouzlí krásné fotky jako z polaroidu a ráda bych se o něj s vámi podělila. Ke stažení ho najdete ZDE.
A co jsem fotila? Moje momentálně nejoblíbenější růžičkové prstýnky z Fleru.
Já jsem přeci jen romantická duše :o)
Tentokrát po francouzsku...

14. července 2011 v 8:31 | Jana
Moc mě bavilo dělat jakousi koláž (i když vím, že to ve skutečnosti koláž není ale nevím jak to nazvat :) na téma Mochomůrková mánie, kteru si můžete připomenout ZDE. A tak sem vytvořila další, tentokrát na téma Francie, kterou mám hrozně ráda.

A tak začněme pěkně popořádku:
♥ Tuto tašku jsem si koupila před dvěma roky ve Francii v pevnosti Carcassone, kde jsme se byli při našich toulkách a plavbách po francouzských kanálech podívat. Pokud se chcete o Carsassone dozvědět něco víc, mrkněte třeba sem. Jelikož sebou tahám pořád milion věcí, je to jedna z mých nejoblíbnějších a nejpoužívanějších :o)
Eiffelovka... tak na ní ani v Paříži jsem bohužel nikdy nebyla, i když je to jedno z mých velkých přání. Tuhle mě dovezl kamarád. Původně to byl přívěsek na klíče, já jsem si ji zavěsila na řetízek a povýšila tak na "náhrdelník".
♥ Asi jako každá z vás mám ráda levanduli. Každým rokem nám zdobí zahrádku a ráda z ní něco vytvářím, jako naposledy například levandulová mydýlka. A protože pochází z Francie, přidala jsem ji sem.
♥ No a na posledním obrázku je náš francouzský buldoček Jazz. Proč je tady, je zřejmé z názvu jeho rasy. A navíc je tato fotka pořízena právě v jeho domovině - tedy ve Francii :o)

Tak už věříte, že mám ráda Francii? :o)


Mochomůrková mánie?

10. června 2011 v 9:26 | Jana
Nedávno jsem si objednávala krásný přívěsek od Bridy z Fleru a uvědomila jsem si, že jsem poslední dobou nějak zatížená na mochomůrky. Tyhle tři obrázky už jste na blogu mohli vidět:
♥ První je vyšívaná na obalu na dózičku nebo na svíčku.
♥ Druhé jsou ozdoby na vánoční stromeček.
♥ Třetí jsem nafotila vloni v létě na naší chatě.
♥ No a čtvrtá je už zmíněná mochomůrka na přívěsku. Mimochodem tenhle obchůdek na Fleru vřele doporučuji. Brida má krásné výrobky a s objednávkou vám přijde i dáreček :o)


Přeji vám pohodový víkend.
 
 

Reklama